| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Grubość podłoża | ≥0,6 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał | NBR/PVC/EPDM |
| Władza | 3 faza, 50 Hz |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Condiation | New |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automation | Automatic |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |