| Średnica rury | 6-50mm |
|---|---|
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
| Użycie | Protector Cooper Condition |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
|---|---|
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 230,00 cm * 260,00 cm |
| Użycie | Protector Cooper Condition |
| Struktura | poziomy |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ skrzyni biegów | Elastyczny |
|---|---|
| Automatyczna linia produkcyjna | Montaż |
| System komputerowy | Całkowicie automatyczne |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał | NBR/PVC/EPDM |
| Władza | 3 faza, 50 Hz |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał | NBR/PVC/EPDM |
| Władza | 3 faza, 50 Hz |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Objętość powietrza | 500 l/min |
|---|---|
| Prędkość elektrody spawalniczej | Średnica 3,0 mm-4,0 mm |
| Styl | Przenośny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Materiał | Plastikowe |
|---|---|
| Połączenie | Obkurczanie cieplne |
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
| Spoiwo | EVA |
| nazwisko | Rękaw termokurczliwy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |