| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Materiał rury | HDPE/stal |
|---|---|
| Zużycie wody chłodzącej | 10m3/godz |
| Zakres średnic rur | 50mm-200mm |
| Całkowita moc | 200 kW |
| Model | ABC-123 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Specyfikacja | PE-365/760 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | PE-365/760 |
| Średnica rury (mm) | 365 |
| Pojemność (kg/godz.) | 550 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Średnica rury | PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Chłodzenie próżniowe i wodne | Cięcie planetarne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Proces | SPIRALA |
| Stycznik | Francja SCHNEIDER Styczniki,Schnerder |
| Motoryzacja | SIEMENS |
| Pleśń | 50 par |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | 1000 metrów dziennie |
| Całkowita moc | 150KW |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Materiał rury | Stalowe |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |