| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Zakres średnic rur | 20 mm - 1420 mm |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
| Pojemność roślin | 159 mm |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Ogrzewanie indukcyjne | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Dia. | 159-4200 mm |
| Model z powłoką PE | Zawijanie |
| Strzałowy | >2,5A |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Przegląd najważniejszych wydarzeń | System automatycznego sterowania PLC |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Warstwa powłoki | Malowanie wewnętrzne Zewnętrzne 3lpe |
|---|---|
| Metoda pistoletu natryskowego | Elektrostatyczny pistolet natryskowy wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Sposób nakładania produktu | Izolacja termiczna klimatyzatora |
|---|---|
| Typ ekstrudera | Pojedyncza śruba |
| System sterowania | PLC |
| Metoda cięcia | Automatyczne cięcie |
| Materiał | pianka gumowa |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Gęstość piankowania | 30-100mm |