| dla rur | 200-2600mm |
|---|---|
| Gęstość surowca | Powyżej 0,935 |
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zwykle | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Typ powłoki | Wewnętrzny, zewnętrzny |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Zwykle | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | Średnica rury: 960-1680 mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Grubość rury | 3-50MM |
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Typ powłoki | Wewnętrzne, zewnętrzne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |