| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Substrat | stal |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Substrat | stal |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Substrat | stal |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Typ powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnicy rury | Φ219-Φ1420 mm |
| Całkowita moc | 900 kW |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Zakres średnic rur | 20 mm - 1420 mm |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
| Pojemność roślin | 159 mm |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |