| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzne malowanie cieczą Zewnętrzne 3lpe |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Ogrzewanie indukcyjne | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| system sterowania | PLC Siemensa |
| Zastosowanie | Produkcja rur i blach |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Wymiar | 10m*2m*2m |
| napięcie | 380v |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Powierzchnia | 3-warstwowa powłoka PE |
|---|---|
| Kod Hs | 8477209000 |
| Warunki | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |