| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Pakiet transportowy | Mszył i karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Specyfikacja | Średnica od 2,5 mm-4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Kolor | Biały, czarny i wykonany przez purpanę |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Woda chłodząca | ≤15 ℃, 0,15-0,2 MPa, 0,5 m³/min |
| Powierzchnia warsztatu | Długość 120 metrów, szerokość nie mniejsza niż 24 metry |
| Specyfikacja systemu transmisji | Długość 3 m szerokość 0,85 m |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Specyfikacje | 10-20 kilogramów /rolka |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Wielkość | niestandardowe |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Zastosowanie | Ochrona stawu pola rurociągu |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Materiał podstawowy | PE |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Typ spawania ze stali nierdzewnej | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Moc spawania | AC |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Informatyzacja | Komputeryzowane |