| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Prąd elektryczny | AC |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |