| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | Plastikowy |
|---|---|
| Aplikacja | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| Grubość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| Szczegóły pakowania | Film z tworzyw sztucznych i obudowa z drewna |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Zastosowanie | Wytłaczanie arkuszy / płyt |
|---|---|
| Gęstość arkusza | 0,2-2 mm |
| Certyfikacja produktu | ISO9001 |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
| Materiał produktu | PEPP |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem/wodą |
| Pojemność | 100 kg/h - 1000 kg/h |
| Materiał | PE/PP |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Pakiet transportowy | Mszył i karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Specyfikacja | Średnica od 2,5 mm-4,0 mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Kolor | Biały, czarny i wykonany przez purpanę |