| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 200 ustalonych lat |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |