| Warstwy deski | Pojedyncza warstwa |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 160-200 kg/godz |
| Typ | HDPE i PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Grubość produktu | 0,2-3 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Szerokość produktu | 800-3000 mm |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Materiał do produkcji | polietylen |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Materiał do produkcji | polietylen |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Struktura | poziomy |