| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Grubość podłoża | ≥0,6 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Stan | Nowy |
| Rodzaje arkuszy, które można wyprodukować | PE |
| Grubość rękawa | 0,1-30 mm |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |