| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Zainstalowana moc | 380KW |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Zastosowanie | Zbiornik na ścieki/ drenaż/wodę |
|---|---|
| Stycznik | Francja SCHNEIDER Styczniki,Schnerder |
| Średnica rury | 20mm-1200mm |
| Projekt śruby | wytłaczarka jedno-/dwuślimakowa |
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Rura |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Kolor rury kurtki HDPE | Można dostosować |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
|---|---|
| dostosowane | dostosowane |
| Pakiet Transportowy | PAKIET STANDARDOWY |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Stan | Nowy |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| system sterowania | PLC Siemensa |