| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥115 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 35 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 380% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Zakres rur | 300mm-1200mm |
|---|---|
| Materiał | HDPE/PP |
| Liczba dysz | 112 szt |
| Prędkość wałka nawijającego | 3—50 obr./min |
| Moc pompy odśrodkowej | 4,0 kW |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Wielkość | (ID) Φ90-250MM |
|---|---|
| Cutter | Automatically |
| Moc operacyjna | 190-220kW |
| Type | Single Wall/ Double Wall |
| Słowo klucz | Wysoka prędkość |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |