| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
|---|---|
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Typ rury | Sztywne / elastyczne |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Wydajność rur | Elastyczny lub sztywny |
|---|---|
| Długość linii | 60m |
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
|---|---|
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Wydajność rur | Elastyczny lub sztywny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
|---|---|
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | 200-3000 mm pusta ściana HDPE Spiral Spiral Strukturowana linia wytłaczania rur ściennych |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Kategoria produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok, |
| Aplikacja | Rura, rura doprowadzająca energię, meble, dekoracje, używane głównie w dekoracji |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |