| Nóż | Automatycznie |
|---|---|
| Typ | pojedyncza ściana/podwójna ściana |
| Korzyść | Wysoka prędkość, wysoka wydajność |
| Słowo klucz | Duża prędkość |
| Materiał rurowy | PP/PE/PVC |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 1000.00 cm * 1000.00 cm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pakiet standardowy |
| Kod HS | 3921909090 |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| strzałowy | > 2,5A |
|---|---|
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Dia. | 48-3000 mm |
| Substrat | Stal |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |