| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE |
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura zespołu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Wydechowy | Nie wyczerpuj |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Materiał izolacyjny | Pianka poliuretanowa (PU) |
|---|---|
| Materiał rurowy | Stal |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Średnica rury | 200-3000 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura kanalizacyjna, rura wodna burzowa |
| napięcie | 380V.50Hz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Rodzaj | Maszyna pozioma i maszyna pionowa |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Warranty | 12 Months |
| Pipe Type | PE Pipe |
| Application | Municipal drainage of water less than 45ºC, building outdoor drainage, buried farmland drainage, industrial sewage, road drainage, sewage disposal work, sport field square drainage, electrical and telecommunication project etc. |