| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, D/A. |
| Możliwość Supply | 50 zestawów/ lata |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Huashida |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| automatyczny | Skomputeryzowany |
| Stan | nowy |
| Obsługa posprzedażna | 1 rok |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pakiet standardowy |
| Kod HS | 3921909090 |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Aplikacja | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pakiet standardowy |
| Kod HS | 3921909090 |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Dostosowane | Dostosowane |