| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 50 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Huashida |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Aplikacja | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Struktura | ze strukturą „H”. |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Model nr. | HSD-2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| system sterowania | PLC Siemensa |