| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Dia. | 159-4200 mm |
| Model z powłoką PE | Zawijanie |
| Strzałowy | >2,5A |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
|---|---|
| Całkowita moc | 900 kW |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Szczegóły opakowania | Zgodnie z wymogami klienta |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Struktura powłoki | Warstwa FBE, warstwa kleju, warstwa PE |
|---|---|
| wiele procesów powlekania | FBE, 2LPE, 2LPP, 3LPE |
| Zdolność produkcyjna | ≥ 250 m²/h |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Dia. | 159-4200 mm |
| Model z powłoką PE | Zawijanie |
| Strzałowy | >2,5A |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA 2.5 |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, polipropylen |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Zwykle | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Podłoże | Stal |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
|---|---|
| Kształt końca rury | Ścięty, kwadratowy, okrągły |
| Maszyna do karmienia próżniowego | Moc silnika 7,5 kW |
| Izba | Rury 14”-90” |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Typ powłoki | Zewnętrzny, wewnętrzny spray w płynie 3LPE |
|---|---|
| Średnica rury | 114-4200 mm |
| Śrutowanie | zewnętrzne i wewnętrzne |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Pojemność czyszczenia | 250m2/godz |