| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
|---|---|
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Dia. | 159-4200 mm |
| Model z powłoką PE | Zawijanie |
| Strzałowy | >2,5A |
| Model nr. | Średnica rury 57-3400mm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Substrat | stal |
| strzałowy | > 2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Ogrzewanie indukcyjne | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
|---|---|
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Tryb nr | 200-1420 mm |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥115 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 35 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 380% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Materiał powłoki | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Przegląd najważniejszych wydarzeń | System automatycznego sterowania PLC |
| Powłoka | Powłoka proszkowa |
|---|---|
| Grubość warstwy PE | 2,5 - 3,7 mm |
| Promień krzywizny | 4-6 razy d |
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Specyfikacja | Dia. 426-820 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Dia. | 159-4200 mm |
| Model z powłoką PE | Zawijanie |
| Strzałowy | >2,5A |