| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Zakres średnic rur | 20 mm - 1420 mm |
| Obróbka powierzchni | Śrutowanie |
| Pojemność roślin | 159 mm |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Typ powłoki | Zewnętrzny, wewnętrzny spray w płynie 3LPE |
|---|---|
| Średnica rury | 114-4200 mm |
| Śrutowanie | zewnętrzne i wewnętrzne |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Pojemność czyszczenia | 250m2/godz |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |