| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 zestawów/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Chiny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 zestawów/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Chiny |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Połączenie | spawanie |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Specyfikacja | 2,5 mm do 4 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 5 ton/dzień |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Kod Hs | 39169090 |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P. |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
|---|---|
| Kod Hs | 8477209000 |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Całkowita moc | 400 kW |
|---|---|
| Szybkość wytłaczania | 05.-5 |
| Wydajność kg/godz | 600 240 |
| Wymiar (m) | 32*16*6,0 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |