| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Grubość fbe | 200-800um |
|---|---|
| Zakres średnicy | 50-426 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| strzałowy | > 2,5A |
| Kod HS | 8477209000 |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 zestawów/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Chiny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 zestawów/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Chiny |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Połączenie | spawanie |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |