| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Grubość powłoki | 150-800um |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Przybory | Proszek epoksydowy |
| Palność | Samogasnące |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Zakres stosowania | Łatanie antykorozyjne rur |
| Wchłanianie wody | 0,1% |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 200% |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Podłoże | Stal |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |