| Metoda spawania | Spawanie łukiem krytym |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Obsługa powierzchni | Śrutowanie |
| Średnica rury | 219-1422mm |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Używany materiał | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
|---|---|
| Całkowita moc | 200-1000 kW |
| Rodzaj połączenia | Spawalniczy |
| Materiał klejący | EPOKSYD |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Metoda spawania | Spawanie łukiem krytym |
|---|---|
| Całkowita długość | 80m |
| Długość rury | 6-12 m |
| Typ metody | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Źródło energii | 3 fazy 400 V (-10%, +5%) 60 Hz |
|---|---|
| Powierzchnia | Proszek/płyn Fbe |
| Pojemność instalacji | Około 1650 kW |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Kształt końca rury | Okrągłe |
|---|---|
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Pochodzenie | Chiny |
| Wentylator do usuwania kurzu | Moc wentylatora 5,5 kW |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |