| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Dostosowane | Dostosowane |
|---|---|
| Aplikacja | Złącze rurociągu z tworzywa sztucznego, metalu, HDPE |
| Tworzywo | LDPE |
| Funkcja | Izolacja |
| współczynnik korozji | 0,01-0,1 |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| współczynnik korozji | 0,01-0,1 |
| Siła obierania | 70N |
| Warstwy | Podstawowy i klejący |
| Grubość | 00,8 - 3,0 mm |
| Obsługa posprzedażna | Szkolenie w zakresie instalacji |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Obsługa posprzedażna | Szkolenie w zakresie instalacji |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
| Śruba nr | pojedynczy |
| Obsługa posprzedażna | Bezpłatne doradztwo techniczne i szkolenia itp. |
|---|---|
| Gwarancja | 6-12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |