| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Nr modelu | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Wydajność rur | Elastyczny lub sztywny |
|---|---|
| Długość linii | 60m |
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Materiał rury roboczej | PERT/PEX/PPR |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Średnica zasięg | Φ32 do φ426mm |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Wnioski | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |