| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Rura doprowadzająca wodę PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automatyczny | Automatyczny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Materiał pudełka | Korpus główny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Pompy próżniowe | 4KWx2 zestawy |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Średnica rury | 20mm |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet na eksport |
| Czas dostawy | 8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Odporność na odkształcenia pełzające | Dobrze. |
|---|---|
| Zainstalowana moc | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| Długie życie | Około 50 lat |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Niska waga | - Tak, proszę. |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Metoda ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Surowce | PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |