| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Śruba | Jednopis |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Całkowita moc | 200KW |