| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | 250mm |
| Pipe Color | Black + Yellow or Blue |
| Power | No-danger zone |
| temperatury | 0-35 ℃ |
| Zakres średnic rur | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Główna wytłaczarka | 90 |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Zapakowane | Film |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
| Zakres średnic rur | φ20-φ1200mm |
| Użycie | Rurociąg dostaw wody/gazu/oleju |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Średnica rury | PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Chłodzenie próżniowe i wodne | Cięcie planetarne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Tryb karmienia | Wiele kanałów |
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Specyfikacja | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Znak towarowy | HUASHIDA |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |