| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Wielkość | niestandardowe |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |