| Specyfikacja | 570*500*160 mm |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Waga | 4,8 kg |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kolor | Na zamówienie |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |