| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Długość rury | 6-12m |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Zakres rur | 48-3000 mm |
| Rodzaj powłoki | 3-warstwowy polietylen (3LPE) |
|---|---|
| Kompatybilność materiałowa | Stalowe rury |
| Strzałowy | >2,5A |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Struktura rur | Rura stalowa-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE | 30-100mm |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Cooling circulating water | ≤20℃ ≥0.3Mpa 26~30 m3/h |
|---|---|
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
| Skompresowane powietrze | 6 m3/min > 0,5 MPa |
| Użycie rur | Izolacja wstępna PU |
| Total length | about 110m |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | Stal |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Typ | Maszyna do pianki poliuretanowej |
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Pojemność | 1400 kg |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Specyfikacja | 200-1000mm |
| Typ produktu | Maszyna do powlekania rur |
|---|---|
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |