| Nr modelu | Średnica rury 57-3400mm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Podłoże | Stal |
| strzałowy | > 2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Podłoże | Stal |
| Stan | Nowy |
| Strzałowy | >2,5A |
| Typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Typ | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | Stal |
| Prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| Materiały do produkcji | HDPE/klej termotopliwy/proszek FBE |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | 1000 metrów dziennie |
| Całkowita moc | 150KW |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Materiał rury | Stalowe |
| Metoda spieniania | Rozpylający |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Grubość warstwy izolacji | 20-100 mm |
| System sterowania | PLC |
| Materiał pieniący | poliuretan |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał | PE/PUR |
| System sterowania | PLC |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Materiał | PE/PUR |
| System sterowania | PLC |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
| Grubość PE | 2-3 mm |
|---|---|
| podłoże | stali |
| Grubość fbe | 200-800um |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Wielkość opakowania | 800,00 cm * 220,00 cm * 200,00 cm |
|---|---|
| Waga brutto opakowania | 2500.000kg |
| Zastosowanie | Aby wytworzyć rurę ciśnienia gazu-podofikowania wody |
| System sterowania | Siemensa |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |