| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |
| Grubość filmu | 0,1-3,0 mm |
|---|---|
| Szerokość | do 8000 mm |
| Funkcja | Wysoka wytrzymałość i wytrzymałość |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie eksportu |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |