| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Zakres średnic rur | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Zakres grubości powłoki | 1,5 mm-4,5 mm |
| Całkowita długość | 80m |
| Zastosowanie | Rurociąg naftowy i gazowy |
| Szybkość produkcji | 2-12 m/min |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Szerokość | 3000 mm |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |