| Zakres aplikacji | Rurociąg produkcyjny |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Zalety | oszczędność materiałów |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Struktura rur | Warstwa izolacyjna Puf, obudowa zewnętrzna z PE |
|---|---|
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem | 30-100mm |
| Aplikacje | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Product Specification | Table with 10 rows and 4 columns |
|---|---|
| Product Category | Polyurethane Spraying Foam Preinsulated Steel Pipe Making Machine |
| Condition | New |
| Advantages | Uniform and controllable density of polyurethane, no empty spaces, rough surface for greater shear strength, adjustable thickness of insulation layer and outer casing, high degree of automation |
| Product Name | Pre-Insulated Pipe Production Line with PU Spray Foam and PE Winding Production Line |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Struktura rur | Rury do obróbki stali - powłoka z pianki poliuretanowej - HDPE |
| Loading Way | Vacuum Automatic Feeding |
| Użycie rur | Izolacja wstępna PU |
| Wyrzucanie ładunku z stołu rurowego | Dwurzędowy stalowy kanał 20 # |
| Customized | Customized |
|---|---|
| Application | Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Packaging Details | Standard Pakage |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| PLC | Siemensa |
|---|---|
| Elementy linii produkcyjnej | Ekstruder, maszyna spieniająca, maszyna odciągowa, maszyna tnąca itp. |
| Zakres produkcji | Średnica rury 110-600mm |
| Zastosowanie | do produkcji preizolowanych osłon rurowych |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Materiał pudełka | Korpus główny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| Surowce | PE |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
| Aplikacja | Produkcja rur |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Materiał izolacyjny | Piana poliuretanowa |
| system sterowania | Sterowanie PLC |
| Max. presja robocza | 2,5 MPa |
| Zastosowanie | Produkcja rury dystrybucyjnej ciepła |
|---|---|
| Śruba | Śruba rozdzielająca ciecz od ciała stałego |
| Pole ustawień | Ustawienie próżni |
| Projekt Turkkey | Zapewnione |
| Sposób ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |