| Rodzaj | Maszyna do pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Surowce | HDPE |
| Wielkość opakowania | 1200.00 cm * 230,00 cm * 260,00 cm |
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Zastosowanie | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Nr modelu | HSD 500-1600 |
|---|---|
| Typ | Maszyna do pianki poliuretanowej |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Rury stalowe nośne z pianki poliuretanowej HDP | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Metoda ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |
|---|---|
| Aplikacja | Izolowana rura |
| Struktura rur | Rura stalowa-poliuretan |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Principle | High-Pressure Air Type |
|---|---|
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Outer Jacket Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Computerized | Computerized |
| Product Specification | Tpipe Dia. 20-110mm |
| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Warunki | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| After-sales Service | Technical Service with Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Computerized | Computerized |
| Raw Material | PE |
| Automation | Automatic |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |