| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008, QS |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Metoda opryskiwania 1 | Spray elektrostatyczny |
| Metoda sprayu 2 | Równoczesna wewnętrzna zewnętrzna powłoka ścienna |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Szybkość odzyskiwania proszku | ≥98% |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Długość rury | 1-3m |
| Tryb pracy | automatyczny/ręczny |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
|---|---|
| Grubość powłoki | 150-800um |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standerard |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 set/lata |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | stali |
|---|---|
| Rodzaj | Linia do produkcji powłok |
| Powierzchnia | PE |
| Warunki | Nowy |
| Struktura 3PE | Epoksyd+klej+wytłaczany polietylen |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Podłoże | Stal |
| zakres produkcji | 159 mm |
|---|---|
| Pojemność roślin | 159 mm |
| Klasa sprzątania | a2.5 |
| Używany materiał | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Czas dostawy | dojść do porozumienia w sprawie terminu dostawy |
| Zakres produkcji | 426 mm |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania | 426 mm |
| Klasa sprzątania | Sa2,5 |
| materiał sedymentacyjny | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |