| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Miejsce | Wnętrz |
|---|---|
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Typ metody | Automatyczny |
| Materiały powłoki | Polietylen, klej, epoksyd |
| Rodzaj powłoki | Powłoka wytłaczania PE |
|---|---|
| Grubość powłoki | 1.8-4 mm |
| Metoda czyszczenia rur | Śrutowanie |
| Metoda podgrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Rodzaj powłoki | Powłoka wytłaczania PE |
|---|---|
| Grubość powłoki | 1.8-4 mm |
| Metoda czyszczenia rur | Śrutowanie |
| Metoda podgrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Prędkość | 6m-10m/min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Orzecznictwo | CE |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |