| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |