| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Warunki | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Surowce | PE |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Surowce | PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| niestandardowe | niestandardowe |
|---|---|
| Materiał rury | Hdpe, |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Zakres średnic rur | 20-2000 mm |
|---|---|
| System sterowania | Siemensa |
| Rodzaj formy | Spiralna pleśń |
| Szczegóły pakowania | Usługa techniczna z bezpłatnym, szkoleniem pracowników |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Specyfikacja | 570*500*160 mm |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Waga | 4,8 kg |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Czas dostawy | 60 DNI |