| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE/PP |
|---|---|
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Moc wytłaczacza | 1100 W |
|---|---|
| Prędkość elektrody spawalniczej | Średnica 3,0 mm-4,0 mm |
| Styl | Przenośny |
| Kontrola | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |