| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Zastosowanie | Produkcja materiałów izolacyjnych |
|---|---|
| Cechy | wysoka wydajność, oszczędność energii |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| napięcie | Zindywidualizowane |
|---|---|
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Surowce | Kauczuk naturalny, kauczuk syntetyczny, kauczuk z odzysku itp. |
| Średnica rolki paszowej | 145 mm |
| Moc silnika | 132kW |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Średnica śruby | 90 mm |
| Zakres szerokości | 100-1000 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |