| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | Pe |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Funkcja rury | ściana pojedyncza i podwójna |
|---|---|
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Surowiec | PE/PP/PVC |
| Metoda nawijania | Nakręcanie automatyczne |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | 1000 metrów dziennie |
| Całkowita moc | 150KW |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Materiał rury | Stalowe |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Zapakowane | Film |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Miejsce | W pomieszczeniach |