| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE/PP |
|---|---|
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Kod HS | 39209990 |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Wielkość | niestandardowe |
| Transport Package | Standard Package |
| Materiał podstawowy | PE |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Cechy | wysoka wydajność, oszczędność energii |
|---|---|
| Moc silnika | 55 kW |
| Rodzaj | Rura / Arkusz |
| Używany materiał | NBR&PVC A/C |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |