| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
|---|---|
| Zapakowane | drewniane skrzynie i palety |
| Zakres rur | 110-2000mm |
| Urządzenie ciągnikowe | Ciągnik od czterech do dwunastu szczęk |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | 30MPA |
| Atrakcja | Złącza rurowe przedizolacyjne |
| Szczegóły pakowania | 6000 sztuk / dzień |
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE/PP |
|---|---|
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Kod HS | 39209990 |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |