| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Chłodząca woda obiegowa | ≤20°C, ≥0,3 MPa, 20 M³/H |
|---|---|
| Typ produktu | Linia produkcyjna rur |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 200-800,300-1200,1000-2000,2000-3000 |
| Zainstalowana moc | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| Prędkość | 6-12 m/wys., 4-12 m/wys., 2-5 m/wys., 0,5-3 m/wys. |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Składa się | pierwsza powłoka FBE, środkowa warstwa kleju i zewnętrzna warstwa polietylenu |
| Używany do | przesył ropy, gazu, wody |